Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatot lehet 30x30x45-...

M&M ART kérdése:

Milyen állatot lehet 30x30x45-ös terráriumban tartani? Válaszokat várok!

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

bizony, általában azért tesznek fel kérdést az emberek itt, mert választ várnak rá ;)


amúgy pókot, gyíkféléket tarthatsz benne.

2012. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 45 a hosszúsága és 30 a szélessége, szerintem 1 törpehörcsög is lehet benne akár. Kb. ekkorában van a mienk, bár ő nem dzsungáriai, hanem roborovszki törpehörcsög, ami még kisebb. Nagyon aranyos kis jószág! :)

[link]

Na jó hogy elolvastam, legalább megtudtam hogy kell nekik homokfürdő, csinálok is majd neki. :)

2012. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rövidfarkú- ill. tanzániai törpekaméleont lehet
2012. jan. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

különféle egzotikus állatokat: pókot gyíkokat keméleont vagy gekkót de kissebb békákat teknősöket vagy hörcsögöt pocokot

extrém állatokat: kígyó, varangy stb.

Nekem 2 pézsmateknősöm van és kb. ekkora az akváriumom nagyon kedves jószágok ajánlom

2012. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
terráriumban nem tud teknőst tartani, mert annak víz kel, a terráriumból meg kifolyik :D
2012. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyen kicsibe max hörcsög, de mást nem! se gyík, se sikló, se kígyó, mert ki fogják nőni.. max. nappali gekkó, de az is maximum.. semmi más. ne rakj bele azért állatot, hogy legyen benne valami aztán szenvedni fog benne
2012. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
madárpóknak tökéletes
2012. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
5-ös. A terrárium is egy üveg "edény" csak alacsonyabb a fala mint az akváriumnak, ergo nem folyik ki a víz. Te a ketrecre gondoltál.
2012. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!