Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyíkot tartsak?

Milyen gyíkot tartsak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan érdekelne amik 25-40 cm között vannak lehet csoportban tartani és nappal aktív és az ára sem a csillagos égnél kezdődik.
2012. jan. 26. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszúfarkú gyík?
2012. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én gyíkom mindíg aktív,nem drága,de csak 17 cm.
2012. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi a neve ennek a gyíknak?
2012. jan. 26. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy akkor a legegyszerúbb tartású az a leopárd gekkó, de a barátomnak nappal aludtak.Nekem szakállas agáma van meg görög teknős az agáma az egy kicsit nagyobbre nő de jó csoportban tartani.A görög teki meg csillagos ég.Mi is egy börzéről hozattuk így 20000FT-ba került.A telepes agáma pont megfelel mindennek de attól függ milyen terráriumod van,mert elég nagy kell nekik.

Kaméleonok közül nekem annak idelyén sisakos kaméleon volt de ezek nagy odafigyelést igényelnek.

Vagy amár említett hosszúfarkú fűgyík.

De ez az egy bizonyos:minden hüllőnek vannak előnyei/hátrányai.

2012. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő bár haladónak sem mondanám magam , tartottam már néhány terráriumi állatot.A hellyel nem lenne gond.
2012. jan. 26. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
hát agámát nem nagyon lehet csoportban tartani, de én is azt ajánlom, ja meg az agáma nagyon sokat zabál..
2012. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!