Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kutyám megdöglött mitt...

Dimono sepi kérdése:

A kutyám megdöglött mitt csináljak emléknek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rossz kategória! Amúgy csinálj egy videót az együt töltött vidám pillanatokról.
2012. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs véletlen nem csináltam mert elfelejtettem csupán 1 éves volt és elűtötte az autó:(
2012. jan. 28. 18:13
 3/12 A kérdező kommentje:
tényleg rossz a kategória,kősz.
2012. jan. 28. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Úr isten. Nagyon sajnálom!
2012. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
semmi baj
2012. jan. 28. 18:17
 6/12 A kérdező kommentje:
előfordul az embernél hogy a bánat előbb jőn mint a jó ez van,szép szőrű westie volt ma reggelre már nem láttam de amiko jobbra kinéztem ott láttam heverve holtan a kocsisoknak eszűkbe se jutott megálni!Sajnálom.
2012. jan. 28. 18:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Istenkém, részvétem, ez szörnyű:( Annyit javasolnék, hogy ez ne fordulhasson elő a következő kutyáddal, hogy ha elmentek sétálni, és a kutya az úttestre akar menni, dodj elé egy kövekkel töltött flakont. Ezt többször ismételd meg, ha már csak látod is, hogy az úttest felé megy, rázd meg a flakont. Tanulja meg, hogy csak akkor mehet az útra, ha te mondod neki. Még egyszer nagyon sajnálom:( Temesd őt el, és ültess a sírjára valami szép növényt.
2012. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. jan. 28. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy új kutya segíthetne. Tudom nem lenne olyan mint a régi, de valamennyit enyhítene
2012. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először azon kellene elgondolkodnod hogy tehetsz e arról hogy elütötték? Ha igen akkor talán nem az új kutya a megoldás. Ha nem akkor őrizd meg az emlékeidben s ha akarsz hozz ki egy kutyát a menhelyről. Ezzel megmented egy kutya életét.
2012. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!