Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Válaszolnátok pár gőtevel...

Válaszolnátok pár gőtevel kapcsolatos kérdésre?

Figyelt kérdés

Tűzhasú gőtékről van szó.4-5 cm esek akkor kb milyen idősek?

30 literes akváriumba kettőt tartok,a szárazföldi rész le lett választva üveglappal.16 cm kb a vízmélység.De nemnagyon merészkedtek eddig a vízbe.Talán kisebb víz kéne nekik?Kimászó van a vízben is de nemnagyon találnak oda nem másznak rá ha benntlennének.Van egy fél cm es viz egy tégelyben inkább abban búlykálnak.Vagy több idő kell mig mgszokják a helyet?



2012. jan. 29. 10:41
 1/10 anonim válasza:
0%
nem mindegy? úgy is csak 1 évet él
2012. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Platypus ***** válasza:

Az az egy év inkább 10. De a 20 sem példátlan.

A jelenlegi korukat nem lehet megmondani, mert a testméret nagyon függ az etetés minőségétől. A vízmélység még nagyobb is lehetne. Ha nem mennek bele, akkor inkább minőségi probléma van a vízzel. Nincs szűrés, vagy túl kemény és lúgos a víz. Vagy ha fűtöd, akkor túl meleg.


Mióta vannak nálad?

2012. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 napja.:) Azon is gondolkodtam h még ismerkednek a hellyel.De a kis tégelybe az úszó részből vettem ki a vizet,szóval ugyan az a víz és abba elvannak.
2012. jan. 29. 11:06
 4/10 Platypus ***** válasza:
Akkor csak várnod kell. Ennyi idő a macskánknak sem volt elég, hogy el merjen indulni a szobában :)
2012. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2012. jan. 29. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:
A vízmélységgel szerintem nincs probléma.Én úgy tudom hogy ezek a gőték életük első felében ill. amikor kicsik akkor szárazföldi életmódot folytatnak és felnőtt korukban térnek vissza a vízbe de ezt nem tudom biztosra.(tartottam már tűzhasúakat)
2012. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
olvastam én is ilyesmit valahol hogy kiskorukban szárazföldön vannak..de nemtudom..a szárazföldön vannak egy tálkába amibe épp annyi víz van h ellepi őket..ezért nemértem..de csak nem rossz nekik..ma csak kijöttek 1 percre mind2en és vissza is mentek a tálkába
2012. jan. 29. 19:34
 8/10 anonim válasza:
és milyen időközönként kell etetni a gőtéket?
2012. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták a kereskedésben amíg kisebbek naponta 3 szor,,de ha neméhesek így se esznek
2012. jan. 30. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:

3 naponta egyszer esznek, de van hogy heti 1x.

Én mondjuk szemét voltam régen, mert volt, hogy belelöktem a vízbe egyet kettőt, hogy ússzon :)

2012. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!