Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akvaterrárium takarítás?

Akvaterrárium takarítás?

Figyelt kérdés

Hello..

Meg szeretném kérdezni, hogy ti hogyan takarítjátok az akvárium kavicsait a teknősöknél(már, ha van). Mostanában nem nagyon akar kitisztulni.. Most fejeztem be és még mindig zavaros a víz... Az etetés természetesen másik helyen fog történni, mert ez így nem jó. Eddig semmi gondom nem volt, de most valahogy nem akar rendesen kitisztulni, tök mindegy mit csinálok.

Remélem valakinek van jó módszere erre!


2012. jan. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyamatosan megy a vízszűrő. Néha pedig leengedem az összes vizet,kiszedem a kavicsot egy vödörbe, öntök rá egy kis ecetet,azzal jól átmosom, és utána tiszta vízzel többször átmosom,és gyönyörű tiszta lesz.
2012. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A vízszűrő itt is megy :) Az is most hihetetlen mocskos volt..:S 1 hete takarítottam ki valami miatt, most pedig kb mintha nem is nyúltam volna hozzá 1 hónapig :/

Az ecetet megcsinálom következő takarításnál! Köszi! :)

2012. jan. 30. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy erre van jó megoldás, ezért nem tartok teknőst :)
2012. febr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!