Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha el megyek nyaralni és több...

Ha el megyek nyaralni és több időre otthon hagyom a kaméleonomat akkor hogy juttassak neki ételt?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem amikor pici volt a kamcsi, átvittem egy ismerőshöz, egy kisebb műanyag hordozható terráriumban. Dobtam bele 20db kis tücsköt és egy adag lisztkukacot. Vittem egy kis lámpát és egy hőmérőt. Mondtam neki 26-30 fok közt legyen a hőmérséklet. Adtam egy virágpermetezőt, hogy spricceljen be neki mindennap egy kis vizet a falra hogy tudjon inni. Adtam egy kis pénzt kajára. Leírtam hol a bolt és mit kell venni ha elfogy a kaja. Aztán ott hagytam 10 napra.


Mire visszamentem már sokat nőtt a kis kamcsi és nagyon eleven volt. Jól tartotta, nem volt vele gond úgyhogy örültem.


Amikor nagy volt a kaméleon, akkor is bedobtam sok tücsköt, meg sáskát is, raktam be egy kis darab banánt és petrezselymet, hogy a tücsköknek is legyen valami kajájuk, tovább éljenek bent. 2 tál vizet följebb tettem, hogy a tücskök ne ugorjanak bele, de a kamcsi elérje az ágról. Aztán itt hagytam egy hétre. A lámpája meg időkapcsolóra volt kötve. Visszajöttem még jól megvolt.

2012. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napot kibír kaja nélkül. Ill. próbálkozz annál akinél vetted, hátha vállal megőrzést. Vagy ha Bp.-n vagy hozd el hozzám. 150Ft/nap + kaja
2012. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor valamelyik HÜLLŐS állatkereskedés (trionyx, leguán, KISTEKI) tuti vigyáz rá akár ingyen is.. vagy ha jó fej akarsz lenni, viszel nekik csokit és mielőtt elvinnéd a kamcsit, náluk vásárolsz be eleségállatból..:)
2012. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!