Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy siklóm. Mit tegyek vele?

Van egy siklóm. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Találtam az udvarunkon egy siklót amit a macskáim ejtettek el... Biztos előjött a rejtek helyéről... Hova engedjem el? Egy akváriumba van, tegnapelőtt tettem bele, hogy nehogy kimásszon, és megint megfogják.. Volt egy kis sebe, de eltűnt neki szerencsére! :) Nem szeretném megtartani, vadon élő állat! :) Van itt egy erdő. Ide elengedjem? A válaszokat köszönöm! :)
2012. febr. 10. 19:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Közel van, közvetlenül a házunk mellet! Most is kiviszem ha kell!
2012. febr. 10. 19:49
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem az egy teljesen jó ötlet, hiszen te is írtad, hogy vadonélő állat!:)
2012. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A sikló védett állat, akárcsak kívüle valamennyi hüllőnk- és kétéltűnk. Igen, feltétlenül engedd el!
2012. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól van köszi! Öltözök és már viszem is! :)
2012. febr. 10. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Hajrá!:D
2012. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt vagyok! Elengedtem egy bokorba! Megnéztem hogy nem e tüskés, de nem volt az! Arrább túrtam a havat, és egy ültetőlapáttal ástam neki egy kis helyet, amit már tud fojtatni! Szerintetek megmarad?
2012. febr. 10. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
valószínű, nyugi!:D Jó "látni", hogy így törődsz vele!:D
2012. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól van! Nagyon remélem hogy tényleg túléli! :D
2012. febr. 10. 21:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy attól nem lesz baja vagy nem lesz attól gyengébb hogy nálam nem kapott enni ha már felébredt?
2012. febr. 10. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
nem hinném, nyugi! Szerintem a kígyók amúgy is hozzászoktak télen a koplaláshoz.:S Nem hinném, hogy ebben a szenzációs időben mindig kellő táplálékhoz jutnak.
2012. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!