Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy hüllő mennyi ideig bírja...

Egy hüllő mennyi ideig bírja táplálék nélkül?

Figyelt kérdés

Pl. Kaméleon

Megjegyzem,hogy nekem nincs,soha nem is akartam. Csak érdekel.


2012. febr. 20. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Akár élete végig
2012. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, általában minden élőlény az élete végéig bírja táplálék nélkül.
2012. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember, neked annyi pont eszed van, mint mindenki másnak! :OOO
2012. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kaméleon 4 nap után már felfalná a vasszögeket is. Talán egy hétig bírná. Volt ugyan kaméleonom, de nem próbáltam ki hogy meddig bírja.


Egyszer itthon hagytam, de annyi kaját bedobáltam neki, hogy mikor visszajöttem még mindig voltak bent tücskök, sáskák és egy fél tál lisztkukac. A tücsköknek is dobtam be kaját, banánt, fűszálakat. Nagy a terrárium, így minden elfért benne. 2 tál vizet tettem magasra, abból ivott a kaméleon, ő ügyes volt. Lentre meg egy tál víz, és bele egy szivacs, abból tudtak inni a tücskök (a szivacs megakadályozta, hogy belefulladjanak a vízbe).


De amikor még kicsi volt a kaméleon, akkor átvittem egy haveromhoz megörzésre, meg olyan is volt, hogy megkértem barátom nővérét, hogy nézzen be hét közben pár alkalommal, etesse meg és fújjon be neki vizet, párát az üveg falára, mert akkor még nem voltam benne biztos, hogy tud a tálból inni. Viszont később láttam, hogy milyen ügyesen iszik, de akkor már nagy volt és akkor mertem így egyszer magára hagyni.

2012. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút hüllő függő. Pl. egy királypiton akár fél évet is kihagyhat. :)
2012. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!