Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknőst szeretnék...

Ékszerteknőst szeretnék vásárolni. Jó lenne ha valaki leírná pontosan mit is kell venni még neki (milyen kaja, cuccok. ) és hogy mennyiért, és hogy a teknős mennyibe kerül? Thx.

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-Kellő méretű akvárium,attól függ hány tekit szeretnél, és számold hozzá, hogy gyorsan nőnek.

-Kavics az akvárium aljába

-Vízmelegítő, vízszűrő,lámpa

-kell egy kő vagy sziget amire ki tudnak mászni napozni

-esetleg növény,én az élőre szavazok, bár ezt megeszegetik

-vegyél kezdetnek kétféle teknős kaját az állatkereskedésben, aztán majd kitapasztalod melyiket szeretik,lesz amit egyáltalán nem esznek meg

-nekem van egy külön tálam, abban etetem őket,mert ha a helyükön esznek, nagyon hamar koszos lesz a víz

-árakban nézz körül több helyen, mert igen eltérő árak lehetnek.

-és ha már körülnézel több helyen, azt is figyeld, hol hogyan tartják az állatokat-tiszta legyen az akvárium, ne legyenek összezsúfolva, értsen hozzá az eladó-így azért nagyobb az esélyed, hogy biztos egészséges ki állatot vegyél.


Remélem tudtam segíteni.de olvasgass sokat a neten, rengeteg hasznos tanácsot találsz!

2012. febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. febr. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!