Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A királyteknősöm (tarajos...

A királyteknősöm (tarajos tek. ) (mississipi tek. ) miért úszik az üvegnek?

Figyelt kérdés
És csak akkor ál le mikor kap kaját. a többi elöl szószerint felzabálja a kaját(mikor a többit etetem ki kell venni).amúgy még nagyon picike (de a többi is)
2012. márc. 1. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
"amúgy még nagyon picike (de a többi is)"mármint a többi is kicsi.
2012. márc. 1. 16:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos eddzi magát, hogy kijusson. Tegyél oda egy követ, hátha akkor abbahagyja. De az is lehet, hogy akkor arrébb fog kalimpálni. Biztos nagyobb helyet akar, és szeretne felfedezni új tájakat.
2012. márc. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha akkor hagyja abba ha kaját kap,akkor nem lehet hogy éhes?!

Többen is vannak-elég nagy nekik az akvárium, tehát van elég úszóterület és szárazföldi rész is?

Én mindig kint szoktam őket etetni, mert így nem lesz koszos a vizük.

Egyébként én az akvárium három oldalára ragasztottam ilyen hátteret,mert a világos fal előtt van az akvárium ami úgy láttam zavarta őket.

2012. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálomk oda tenni valamit mert nálam világos sárga a fal
2012. márc. 2. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokta ezt csinálni , de Ő azért mert látja magát az akvárium oldalán (tükrözi) és azt hiszi egy másik teknős az . Ezért megtámadja . Lehet , hogy a tiédnek is ez a baja.
2012. márc. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó köszi és mivel lehet "orvosolni?"
2012. ápr. 7. 18:45
 7/7 gagamama ***** válasza:
Nyugalom nálam is így van mert ugy jelzi hogy éhes de ne adj neki mert elnyulik a bele mint az én békámnak és elhízik meg bele is halhat meg nagyon sokat esszik ha elnyulik a bele és nagyon sok pénzbe is kerül.
2012. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!