Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja a leopárdgekkómnak?

Mi baja a leopárdgekkómnak?

Figyelt kérdés
Van kettő leopárdgekkóm, egy kicsi és egy nagy. A nagyobbik nőstény, őt már régebben vettem a kisebbiket egy hónappal ezelőtt. A pici (fiú) szépen eszik, a nagy viszont már kb. 1 hete semmit. Ma raktam be nekik tücsköt, a pici megevett kettőt, a nagy beharapta az egyiket rágta de kiköpte. Félek, nehogy elpusztuljon. Mi a teendő?? SEGÍTSÉG SOS!
2012. márc. 13. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

HA a nősténynek elég vastag a farka akkor nyugottan várhatsz még egy hetet szerintem kibírja hátha megjön az étvágya. Hát nekem is van kettő és párszor előfordul h nem eszik akár egy vagy másfél hétig nekem simán kibírták bár jó kövérek voltak.

Amúgy szoktad teleltetni?

Vitamin port kapnak?

de ha nagyon félted a akkor elviheted hüllőkre szakosodott vagy hüllőkhöz értős állatorvoshoz és az majd bead neki egy vitamin injekciót ez olyan plusz egy hét energia az állatnak.


Amúgy tudom ajánlani h próbálkozz más eleségállattal(gyászbogárlárva lisztkukac stb.)ezek azért is előnyösek mert lassúak(enyémek annyira nem ügyes vadászok és nehezükre esik elkapni a tücsköket jobban szeretik a lassabb táplálékot)

2012. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és milyen idős az nagyobbik?
2012. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a nagyobbik kb. 1 éves, és nem vitaminozok nekik. már kb. 1 hete nem eszik
2012. márc. 13. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:

hát minden esetre forgasd a táplálékot vitamin porba

szerintem ez a kis probléma h nem eszik egy kis idővel meg fog oldódni ha még három napig nem eszik semmit akkor vidd dokihoz

de addig próbálkozz valami kukacfélével(ha még csk egy éves akkor ne nagyon adj neki gyászbogárlárvát

2012. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, beszórtam nekik a tücsköket, és szerencsére evett. Ha vitaminozni akarok nekik, akkor a vízbe is lehet rakni???
2012. márc. 16. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

ha vitamin porr azt általában inkább az elség állaton használd ne vízbe

de ha mondjuk kipróbálhatod h egy külön kicsi kupakot vagy ilyesmibe bekeversz egy kicsi higított vitamin port(én ezt csak kaméleonom nál használtam nála bejött mondjuk rá volt írva a dobozra h vízben oldható)

2012. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!