Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez normális az új ékszerteknős...

Ez normális az új ékszerteknősöknél? Többi lent!

Figyelt kérdés

Megkaptam a pici ékszerteknősöm, de nem eszi meg a tápot, pedig az van ráírva hogy páncélerősítő. Lehet azért mert a kisállat kereskedésben evett.

De nem is úszkál, csak egy helyben 'áll'

Szerintetek az a baja hogy nincs vízmelegítője?


2012. ápr. 5. 15:37
 1/3 AlanLoyd ***** válasza:

Hi, vízmelegítő az mindenképpen kell neki, mert könnyedén meg tud fázni.

Nem tudom, milyen a felszerelésed:


-Kell neki egy lámpa ami a napozáshoz kell, hogy erősödjön a páncélja

-Kell neki egy kis napozó kő, lehetőleg olyan amialá be is tud bújni, ha olyanja van.

-A már emlitett egy automata vízmelegítő

-Egy vízszűrő, hogy forgassa neki a vizet

-Aprószemű kavics az aksi aljára, mert evés után előszeretettel eszik kavicsot, az emésztés miatt


Ne tápot adjál neki, mert az nem kaja, vegyél neki tasakos fagyasztott halat, bármelyik állatkereskedésben lehet venni, a legdrágább helyen is 110 ft egy zacsko. Ezt adjál neki, mert ebben minden benne van, ami kell neki. Azok a páncélerősítő tápok semmit nem érnek. Az én teknőseim meg sem eszik ezeket. Egyszer próbaképpen adtam nekik, majd kérdően néztek rám, hogy ez nem hal, ez mi?


Amgí kicsi vagdald fel a halakat apró darabokra, hogy könnyebben meg tudja enni.

2012. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!:)

sokat segítettél :))

2012. ápr. 6. 08:18
 3/3 AlanLoyd ***** válasza:
Igazán nincs mit, örülök, hogy segíthettem! Sok örömöt kívánok a kis tekidhez! Lesz benne majd örömöd, ez biztos :)
2012. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!