Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem túl meleg 30 fok egy bébi...

Nem túl meleg 30 fok egy bébi sárgafülű ékszerteknősnek?

Figyelt kérdés
ma vettünk egy vízmelegítőt de csak 30 foknál világít az 'on' gomb. nem túl forró?
2012. ápr. 6. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen, az sok.Bőven elég 25-27 fok. Erre állítsd be,és a vízmelegítő csak akkor kapcsol be,ha ez alá megy a hőmérséklet.
2012. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))) nem értettem hogy miért nem világít 26 foknál az on gomb, mert annál hidegebbnek éreztem a vizet:))
2012. ápr. 6. 19:31
 3/5 Platypus ***** válasza:
Vegyél egy hőmérőt a vízbe, az a biztos. 26 fokot még simán lehet hidegnek érezni. Nem kell hogy a fűtő mindig világítson, azért termosztátos. A termosztát kikapcsolja, ha megvan az adott hőmérséklet, és bekapcsolja, ha alatta van. Állítsd be egyszerűen 26 fokra, tudja a dolgát. Ha nem hiszed, akkor meg ellenőrizd a hőmérőn.
2012. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké:) köszi hogy így leírtad sokat segítettél :))
2012. ápr. 7. 13:44
 5/5 Markolt Patrik válasza:
nekem 31 fokban vannak mert egyszer megbetegedtek a 28 fokos vizben elvittem oket orvoshoz es azt mondta hogy 30-31 fokra kell alittani (bocsi az irasert telon vagyok font)
2012. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!