Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kínai tűzhasú gőték ( 4hím,1...

Kínai tűzhasú gőték ( 4hím,1 nőstény) miért verekednek? főleg etetéskor, egymásra csavarodva 3an. Ez miért van?

Figyelt kérdés
még tapasztalatlan vagyok a gőtékkel, kérem aki tart otthon gőtét és tapasztalt már ilyet segítsen!köszönöm

2012. ápr. 8. 13:56
 1/6 anonim válasza:
Azért mert olyan kedvük van érdemes külön tenni őket etetéskor !
2012. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Virry ***** válasza:

Ez nem tul jó arány, mert igazából forditva kellene lenni. (4Nőstény 1hím )mert 91%ra biztos vagyok benne hogy az 1szem lányért verekednek. Vigyázz mert akár ha erősek meg is ölhetik egymást. Javaslom hogy szerezz be melléjük még 3lányt. Ha ez meglesz, valószínű hogy szaporodni fognak.


Ilyenkor csak egy kis élő növény kell, amibe e petét rak, és meg kell nézni hogy van-e rajta pete és ha van azt leszeded és napos hejre teszed. Ezután 2 hét és kikelnek.


Bocsi hogy ilyen messze jutottam de csak hogy ne érjen meglepetés. Remélem segitettem. :)

2012. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 6. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért,mert a nőstények harciasabbak,mint a hímek,de nem csak az etetésnél!!!Nálam is verekedtek,de abbahagyták...Sok sikert!!! :)))
2012. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ma is tapasztaltam az etetésnél. :)

köszönöm neked is a választ!

2012. máj. 8. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A nemek arányát viszont változtasd!A 4 nőstény,1-2 hím arány jobb lenne. :)))
2012. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!