Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nőstény vagy hím a teknősöm?...

Nőstény vagy hím a teknősöm? És hány hónaposan lehet elvinni a ZooDom-ból?

Figyelt kérdés

Pézsmatekim van most vette csak nem tudom a nemét. Szerintem nőstény mert kicsi a körme meg a farka is kicsi, de akarok majd venni mellé egy másikat és hímet akarok, hogy majd legyenek kicsi tekik. Képről meg tudjátok állapítani? Meg mennyi idős?


[link]


[link]


1-1,5 centi hosszú és 0,5 centi széles a tekim -a neve Popcorn-

Előre is köszönöm a válaszokat! ;)


2011. aug. 17. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem erről a képről nem lehet megállapítani, nem elég éles és nem elég közeli.
2011. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap akkor rakom fel élesebbet meg közelibbet...és még lenne egy kérdésem. A tekik este -sötétben- alszanak?
2011. aug. 17. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
este alszanak
2011. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nusz ***** válasza:

szia


ilyen kicsi korban nem lehet megállapítani a nemét, de az hogy rövid a körme és kicsi a farka jelentheti azt hogy nőstény, nekem is van kettő az elsőre állították hogy 90% hogy fiú, hát akit kérdeztem róla a [link] ezen az oldalon ő kislányra tippelt de még ez sem biztos, azóta vettünk mellé egy másikat neki viszont hosszú a körme a farka még pici de hát csak pár hónapos, viszont nem bántják egymást így valószínű hogy külön neműek.

ha mégis úgy döntesz hogy veszel másikat mellé azt jó ha tudod hogy ha két fiú teki kerül egymás mellé lehet hogy bántani fogják egymást de ez tekifüggő, csak jó ha erre felkészülsz mert ha így lesz külön kell őket választani mert akár meg is ölheti egyik a másikat, vagy bánthatja.

2011. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha meg lány és lányt veszek mellé akkor is bántani fogják egymást? És majd később akarok kis tekit az úgy jó ha egy hímet berakok mellé akit még soha nem látott, akkor lesz násztánc meg stb.?
2011. aug. 18. 15:12
 6/6 nusz ***** válasza:
azt sajnos nem tudom hogy két lány bántani fogja e egymást, szerintem mindegy hogy milyen teki van mellette hogy idegen vagy nem de ivarérettek akkor lesznek ha 8cm hosszú lesz a páncéljuk.
2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!