Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudok venni/rendelni...

Hol tudok venni/rendelni egyedi méretben hasonló terráriumot? Képek csatolva.

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi kéne

[link]


[link]


Nem ilyen gagyi tolóajtóst...


40*80*80-as kéne


2012. ápr. 16. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mé nem jó a tolóajtós?-.- Akkor vegyél exoterrásat 60000ft-ért az nem tolóajtós...
2012. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De a toló ajtósat ha csak kicsit elhúzod, pl csak annyira hogy beférjen a kezed, ott még nem jön ki az állat.


Viszont ha egy nagy ajtót magad felé kinyitsz, akkor biztos hogy valamelyik felén ki fog szökni. Szerintem ezért csinálják a legtöbbet tolóajtósra. Nem?

2012. ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Párduc kaméleonom van,szóval aligha szökik ki,elég lomha állat.

Egyszerűen borzalmasan zavar,hogy nem lehet az egészet egyszerre kinyitni-pl átrendezésnél.


Nektek milyen állatotok van?

2012. ápr. 18. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Mind2őnknek madagaszkári nappali gekkó:D

Nekem csak hónap végén jön meg a terkó, de sztem a tolóajtósat is teljesen el lehet tolni...(legalábbis ami nekem van, (kicsi) de abból még az üveget is ki lehet előről venni, szóval olyan mint ha nem is lenne ott üveg...)

2012. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!