Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igényes, egyedi ruhákat...

Igényes, egyedi ruhákat készítek. Hol érdemes hirdetnem, ha bedolgoznék hasonló ruházatot áruló butikoknak? Nem a mennyiségre, hanem a minőségre akarok menni!

Figyelt kérdés
A lényeg,h az üzleti részével nem tudok,és nem is akarok foglalkozni.Visszajelzések alapján amit csinálok,az jó.Nyilván egy bejáratot butik nem vállalna velem nagy kockázatot.Hol keresgéljek?
2010. nov. 3. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Privátban tudsz küldeni képeket? Csak kíváncsi vagyok, én magam a ruhakészítésben látom a jövőmet és kíváncsi vagyok mások "műveire" is^^
2010. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látomás: Dohány utcában van, kezdő tervezők darabjait árulja.


Retrock deluxe (Múzeum körútnál) szintén kezdő tervező tehetségek holmijait árulja (plusz a nagyokét is pl. Anh Tuan, Nanushka stb)


Mono (szintén valahol az Astoriánál) árulja a fiatal tehetségek kreálmányait.


Ehhez az kell, hogy különleges cuccokat tervezz és kivitelezz és limitált számban.

A helyedben pár jól sikerült darabbal végigjárnám ezeket az üzleteket és beszélnék az üzletvezetőkkel.

Akikét árulják azok is valahogy odakerültek, nyilván azok is kilincseltek a cuccaikkal.


Sok sikert :)

2010. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
férfi ruhákat nem tervezel véletlenül? :)
2010. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!Már csak egy jó adag önbizalom kéne...mert ideírni egy kérdést azért egyszerű volt.Alig pár hónapot gondolkoztam rajta. :)

Férfit nem szoktam,nincs kin gyakorolni,a férjem a jól bevált szabásmintákat szereti,max színben és anyagban változtathatok,így ezen a téren elég beszűkült vagyok. :( Van egy 4 éves kisfiam,rajta élem ki magam...ő még tűri... :) :) :)

2010. nov. 4. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,érdekelne h megtudsz e valamit valósitani! kérlek dobj priátot!
2011. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!