Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a velemenyetek a hidegveru...

Mi a velemenyetek a hidegveru szepsegekrol?

Figyelt kérdés

most a hullokre meg az amphibiakra gondolok! mert en imadom oket soxor az eletemet is kockasztattam egy-egy teknosert,sikloert,bekaert vagy gyikocskaert pl.verekedtem,

veszekedtem baratokkal,osztalytarsakkal. nem ertem mi ez a

nagy szenvedely?! kb. ugy 4 eves korom ota vagyok oda ertuk

most (12 evesen) ott vagyok hogy sajat gabonasiklom van

illetve herpetologusokkal veszem fel a kapcsolatot de ezt

meg sorolhatnam eloszor velemenyeket akarok olvasni.



2012. ápr. 16. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a hüllőket, sokkal szívesebben tartanék valami kígyót (főleg a nagyobbakat szeretem), mint hörcsögöt vagy kutyát vagy nyulat, stb.. De azért nem vagyok olyan mániákus mint te. 20n
2012. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint ezt nem rosszból írtam, jó ha van az embernek hobbija.
2012. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Fontos, hogy az embernek legyen hobbija, de ne menjen a barátok rovására. Nekem 12 évig volt Görög teknősöm.
2012. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 eddyB96 válasza:

Szia Fusy!

Én 16 éves vagyok most , és azt hiszem , itt elmondhatom.Imádom a hüllőket , nagyon szeretnék majd egy leguánt , vagy esetleg egy szalamandrát.Szerintem ők is lehetnek ugyanolyan imádnivaló állatok , mint akár egy kis cica. A különbség annyi , hogy éppen ki, mit szeret:)

Ha ez a hobbid , szerintem nem szégyen. Minden állat ér annyit , hogy legalább megpróbáld megmenteni.:) Szerintem csak így tovább!

2012. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az nagyon jó hogy szereted az állatokat, főleg a hüllőket, mert sajnos őket nem annyian szeretik, mint például a bojhós kis elősőket (pl: nyuszi, kutya, macska). De azért ne ess túlzásba ok? Mint például az a faszi aki mindent csinált magával hogy hasonlitson egy gyíkra. Én is imádom a hüllőket főleg a kígyókat :) van is egy gyönyörűségem, Silver, kaliforniai királysikló, ezüst színű és rajta szimetrikusan jobbra, majd balra vannak rubint vörös foltok (a szín hasonlit a piros maci gumicukorra vízesen). És jó hogyha beszélsz olyan emberekkel akik azonos véleményen vannak veled (azaz herpetologusokkal).
2012. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen hogy ilyen megertoek voltatok foleg az utolso meg az utolso elotti valaszokat koszonom szepen.

meg varom a valaszokat mindenkitol !! es most sorolom:

majusban egyfajta "tagja" leszek az erdelyi rakosi vipera rezervatumnak amirol nagyon kevesen tudnak es harcolunk

az allammal a rezervatum megmenteseert, majusban,juniusban

fogom eloszor meglatogatni azt a bizonyos teruletet. meg

am. az erdelyi populacaio sokkal egeszsegesebb a kiskunsaginal,meg errol meselhetnek barkinek pm ben akit erdekel csak uzenjen !!

2012. ápr. 17. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Szép napot mindenkinek!


Hogy szeretem-e őket, azt hiszem nem kétséges. Szobámban egy leguán, Luna, saját keltetésből görög-teknősök, botsáskák, halak vannak, kint az udvarban pedig kifejlett teknősök. Minden állatot nagyon szeretek, de a hidegvérűekhez különösen vonzódom. Gyerekkoromtól kezdve bújtam a könyveket, bogarakról, hüllőkről... Nincs aranyosabb nekem mint egy levelibéka, vagy egy fürge gyík, sem csodálatosabb az ízeltlábúaktól, vagy halaktól. Félreértés ne essék, szeretem én a tollas, és szőrös állatokat is, de nekem nem ők a favoritok. Nem volt nagyobb öröm mint mikor először sikerült látnom ahogy teknősök kelnek ki, vagy hogy már generációk óta nevelem a sáskáimat. Öröm olvasni, hogy van más is, aki szereti, rajong értük, mert néha, vagyis egyre gyakrabban elszomorít, hogy milyen emberek, gyerekek tartanak olyan állatokat, amiről fogalmuk sincsen. Sok kedves történetem fűződik az élővilág ezen részéhez, amit soha nem felejtek el :)

2012. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,egyutt erzek veled!!!!!
2012. ápr. 17. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem baj ha szereted a hüllőket. nekem is van egy teknősöm és imádom. nem tom ez rekord vagy gyakori de én meg is tudom simogatni a teknősöm nyakát és élvezi is. ja és más állataim is vannak azok nem hüllők de azokat is szeretem.Meg és én is védtem már meg állatokat. Nem tom mér de én mindig belegondolok, hogy milyen lehet az állatnak amit látok és mindig sajnálom őket és segítek nekik. Ja nem tom ciki-e de én már hangyákat is mentettem ki vízből.
2012. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a teknosos story nagyon erdekes :)
2012. ápr. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!