Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülü ékszerteknős ára?...

Sárgafülü ékszerteknős ára? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni h mennyibe kerül egy teknős és mindenképpen muszáj neki az UV-lámpa? :D
2012. ápr. 17. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hol veszed 2000-4000Ft között van.UV lámpa nem muszáj elég ha egy olyan lámpa van ami kicsit melegít.A kimászó fölé teszed és rá rakod a kezed a kimászóra és ha érzed hogy melegíti kicsit a kezed akkor jó.
2012. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. ápr. 17. 15:51
 3/5 lasius ***** válasza:
44%

Azért nem Árt neki ha beszerzel UV-lámpát mert ennek hiányában(uv hiányában) páncéllágyulás és különféle csontosodási problémák is adódhatnak.

A legjobb persze ha megoldható a napoztatása a szabadban.

De ha bent a szobába van és nap csak az ablakon süt be a nap az sem jó mert az üveg kiszűri az UV nagy részét és így is kilkulhatnak problémák...

2012. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tekős ára nem sok de a tartása igen. Nekem 7 éves és sokat eszik,+az áram (melegítő,tisztito,UV lámpa). És minnél öregebb a tekőc annál hamarabb lesz piszkos az akvárium. (Nekem 2 naponta kell cserélnem kb 70L vizet). De ha van kertetek akkor jó, mert tudtok neki csinálni kerti tavat arra az esetre ha megnőlne.(Én is kerti tóban tartom májustól október elseéig. remélem hasznos volt a válaszom. :)
2012. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KisGilby válasza:
Ezt csak szimpla kíváncsiságból: a kerti tóban tartott teknősre nem veszélyesek a macskák?
2014. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!