Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hány fokos víz kell egy pici...

Hány fokos víz kell egy pici sárgafülű ékszertekinek? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
van egy pici tekim, és eddig 34 fokon volt a víz mert nincs szűrő ami forgatja a vizet,és nem volt az akvárium egész részén meleg a víz. de mostanában alig mozog szóval lehúztam 26 fokra és be se kapcsol pedig én elég hidegnek érzem a vizet. szerintetek hány fokra húzzam fel hogy jó legyen a teknősömnek?
2012. máj. 3. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél szűrőt és minden meg oldódik.
2012. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A 34 fok nagyon sok!! 30 fölé ne mennyél! Az egészen apró tekinek a 26-28 fok a jó. Később, idősebb korban bőven megelégszenek a 23 fokkal is. A szűrő igazából nem létszükséglet, csak annyi hogy gyakrabban kell tisztogatni ha nincs (hetente!). Szóval maradjon a 26 fokon. ÉS ne változtatgasd gyakran ilyen nagy hőfokokat mert nem bírja követni.
2012. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Azért érzed hidegnek mert az ember teste alapvetőleg 37 fokos. Mivel meleg vérűek vagyunk. Szóval a 26 fokos víz a kezünknek még szép hogy hideg, de emlékezz rá hogy ők nem meleg vérű állatok! Ők "napozással" veszik fel azt a hőt amire szüksége van a testüknek.
2012. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem :o

de a teknősöm ki sem megy a napozó kőre szóval nem hinném hogy meleg a teste :D

2012. máj. 6. 13:42
 5/7 anonim válasza:
biztos hogy ki megy, csak nem láttad eddig... De ha nemrég került hozzád, akkor valószínű hogy valóban nem ment ki, mert olyankor stresszel az új környezet miatt. Hagyni kell neki egy kis időt míg megszokja és lenyugszik
2012. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok. A lényeg az hogy nem lesz semmi baja.
2012. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii :D
2012. máj. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!