Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tanácsot kérek! A szakállas...

Evcsi23 kérdése:

Tanácsot kérek! A szakállas agamám jobb belso lába nagyon bedagadt, alig mozog. Az étvágya jo, csak tisztara lóg a lába es be van dagadva. Mi a teendo ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden féleképpen orvos kéne...:\
2012. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is orvoshoz vinném. Mennyi idős egyébként? Nem eshetett rá valami?
2012. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt a kozelben nincs ilyen állatorvos aki agámakkal foglalkozik.Szlovákiárol vagyok.Szegény agama úgy huzza maga után a lábat :/

Amúgy tobb mint egy éves.Szerintem is vagy eltorott a keze vagy rá ugrott valamire és bedagadt neki.

2012. máj. 18. 07:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos felénk sincs.:s De telleg nem tudsz mást tenni szegény igy csak szenved. valós hogy igy az éllete is megrövidül..:/
2012. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gyulladás mert valamivel felsértette. Lehet hogy jót tenne neki ha egy kis meleg kamillás teába megfürdetnéd rövid ideig
2012. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
próbáltad a tenyésztőt/kereskedőt akitől vetted valamennyit ért hozzájuk
2012. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!