Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vettem egy zöld leguánt kb 30...

Vettem egy zöld leguánt kb 30 cm és nem tudom mennyi ennivaló kell neki testéhez viszonyitva pl: a fejéhez visznyítva (kevesebb vagy több) mennyi kaja kell neki és miből (mert nem minden olyan tápláló)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs leguánom, de ahogy elnézem 2-3x annyit megeszik mint a feje:

http://www.youtube.com/watch?v=p3758MjlbiQ


Valamikor biztos abbahagyja az evést, és ha látod hogy hízik, akkor lehet csökkenteni. Biztos kitapasztalod majd.

2012. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom ez már a sokadik kérdésed zöld leguánokról. Általában úgy szoktunk állatokat venni, hogy előtte utána olvasunk, hogy biztosítani tudjuk-e neki a megfelelő körülményeket (de ez biztos csak az én hülye szokásom) ezt a legegyszerűbben úgy tehetjük meg, hogy a google keresőbe beírjuk hogy (a te esetedben):"zöld leguán tartása" Ezt én most megtettem helyetted, tessék: [link]

Tudom hogy hosszú de olvasd el, nyilván szeretnéd hogy egészséges legyen az állatod. Miután elolvastad, és még lennének kérdéseid, akkor próbálj meg, egy olyan helyet keresni, ahol tudnak segíteni, és nem csak tippelgetnek. Ezt is megkerestem helyetted: [link]

2012. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!