Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik hüllőt lehet száraz...

Bgabika kérdése:

Melyik hüllőt lehet száraz táppal etetni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A hüllők ragadozók és élő, vagy meleg állatokat esznek.
2012. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyártanak előre csomagolt tápokat, de ezek is mind fagyasztott rovarokból, halacskákból meg ilyenekből állnak.

Legegyszerűbben amit tudsz tartani az az ékszerteknős kb.

2012. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

meg az agáma (uromastyx) :pitypangot,murkot,ugorka stb.

miert nem akarod rendesen nem szaraz tapokkal etetni ?

ez nem egeszseges egy allatnak.

2012. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne tartson olyan állatot, aki nem tud természetes kajákat adni neki... lehet könnyebb lemenni az üzletbe, és venni valami szárazat, de te se élnél sokáig, vagy legalábbis nem lennél egészséges ha állandóan valami száraz kaját kapnál...
2012. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végszükség esetén majdnem minden állatnak lehet száraz tápot adni,de csak ezen egyik sem fog megélni.-ahogy te sem.
2012. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem volt több hüllőm is, de megmondom őszintén gőzöm sincs, hogy milyen száraz tápot lehetne nekik adni. Nekem csak húsevő állataim vannak és mindig élő tücsökkel, sáskával és liszkukaccal etetem őket, meg szórok rá vitaminport. Másképp nem tudom hogy lehet, hát szerintem sehogy. Nekik ez kell, ők így egészségesek.


Még pl ha azt mondom, hogy kétéltű, béka, vagy gőte, még azok is olyanok, hogy csak azt kajálják ami mozog. A gőte nem eszi meg a fagyasztott kaját, a béka még talán igen, de az sem szárított.

2012. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!