Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt vegyek terráriumba?

Milyen hüllőt vegyek terráriumba?

Figyelt kérdés
A terráriumom 60x40x40 cm. A hátulja sziklafalas, műnövényekkel. Az lenne a kérdésem, hogy milyen hüllőt rakhatnék bele (ami nem nől meg túl nagyra és barátságos)?

2012. máj. 29. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
teknős?
2012. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az olyan hétköznapi... Meg már volt is jó pár tekim.
2012. máj. 29. 10:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Kígyó ,leguán ,gekkó , .....
2012. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Először én is leguánra gondoltam, de az nem nől meg túl nagyra? Vagy vannak kisebb méretű leguánok is, melyeknek megfelel a 60x40x40 cm-es terráriumméret?
2012. máj. 29. 10:51
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt először én 20 literbe raktam, aztán most 45 literes akváriumba vannak. Nagyon kicsik.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=zsWFszhve3U&feature=youtu.be

Van ilyen Tropicolotes-ból több féle is.

[link]

2012. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Te hülyevagy? Leguánt ebbe a kis terkóba? Még egy fiatal egyednek is kicsi nemhogy egy 2méteres nagynak. Előbb tudakozódj mit is írsz nehogy a kedves kérdező az ilyen hülye emberek miatt bukja el az állatát...

Hát én a helyedbe szakállas agámát vennék, az elég barátságos és szép jószág.:D De csak akkor vedd meg ha tudod biztosítani az igényeit(jó sokat eszik. Kígyót hát nem is tudom... Nekem a boa constrictor tetszik, azt tudom hogy egy ideig elvan ebbe is, de ha kifejlődik kicsi lesz neki... Ilyen terkóba nagyon barátságos állatot így hirtelen nem tudok, de leopárdgekkók azok mehetnek bele. Bár én nekem annyira nem jönnek be... Azt ajánlom látogass el a terraplázára (most lesz szombaton és vasárnap) Sok érdekesség lesz, nézz szét döncsd el amit akarsz, TUDD MEG AZ IGÉNYEIT!! aztán ha tudod biztosítani vedd meg.:)

Remélem segítettem...;)

2012. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen törpe leguán, hirtelen nem jut eszembe talán az jó lenne... De normális leguánt semmiféleképpen.
2012. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A leguán az akkora mint egy kutya, inkább 5centis törpe gekkókat keressél, azoknak lenne elég helyük, vagy rövidfarkú törpekaméleont, hát a is csak 4-5 centis (csak ez utóbbi nem mozog olyan sokat, unalmasabb).
2012. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A szakállas agám se éppen ekkora terráriumba való...

Kérdező nem tudnál beszerezni nagyobb terkót? :)

2012. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mázli1997 válasza:
Ha pesti vagy, akkor június 2-3-án lesz TerraPláza a Millánárisban. Megéri kinézni, gyönyörű hüllők szoktak lenni. Biztos találnál valami belevalót :)
2012. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!