Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sisakos kaméleon vagy szakálla...

Sisakos kaméleon vagy szakállas agáma?

Figyelt kérdés
Melyikkel van kevesebb gond,melyik szelídebb, ill. melyik keresi az ember közelségét, melyik barátságosabb? Képtelen vagyok dönteni, ha voltak már ilyen állataitok lécci mondjátok el a tapasztalatotokat.

2012. máj. 30. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni: melyik a szelídebb típus a nőstény vagy a hím?
2012. máj. 30. 18:42
 2/5 anonim válasza:

Egyértelműen agáma!!


Hidd el nekem mind kettő van a kaméleon okkal ok nélkül harap!! És sokkal érzékenyebb a hőmérsékletre illetve a táplálékra.

Az agámával alig van gond,és sokkal kezesebb lesz.

Nekem a hüllőim közül a kedvencem a hím agámám.

Van hogy másfél órán át az ölemben ül mikor tévézek és olyan is szokott lenni hogy mikor tanulok akkor kiteszem magam elé és ő simán ott ül nyugiban!

IMÁDOM!!!

Remélem valamit segítettem!

2012. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél (: Pár dolgot még leírnál, hogy milyen terráriumod van, mivel eteted, hogy itatod, szóval hogy gondozod őt és mennyibe van?
2012. máj. 30. 20:48
 4/5 anonim válasza:

Jaj!

Ezt elfelejtettem írni!!

NEM szabad puszilgatni!!

És miután hüllőztél mindenképpen ALAPOSAN moss kezet!

Szinte minden hüllő terjeszti a szalmonellát.

Ez semmiképp ne rettentsen el a tartásuktól! Sokkal több örömet okoznak ahhoz. Ha ezt a két alapszabály betartod nem lesz gond!

2012. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt sisakos kaméleonom, viziagámám. Hát szakállas nem.


A kaméleonom védte a területét és ilyesztgetett, fújt ha mérges volt. Így utalt rá hogy ha közelebb megyek hozzá, akkor megharap, de valójában nem harapott meg. Ez egy hím kaméleon volt. Lehet hogy a nőstények nem ilyenek.


A viziagáma jobb fej volt. Nagyon sokat rohangált és a vizes tálba ugrált fejest, aztán pacsált össze-vissza. Szórakoztató volt, de mikor nagy lett elkezdtem félni tőle, ezért inkább eladtam, de ez 90cm-re nőtt volna.

2012. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!