Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lesz valakinek baja ha egy...

Lesz valakinek baja ha egy (kb 10m3) szobában van egy királyteknős, tarisznyarák, zöld leguán,2 tűzhasúgőte, leopárdgekkó, és én is ott alszok? Gyakran takarítom őket remélem nem betegítik meg egymást vagy engem

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szellőztess gyakran vagy aludj nyitott ablaknál.
2012. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10 m3-es szoba? :D
2012. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ŐŐ ,gondolom az állatok igényeit ismered,elég helyet biztositasz nekik meg megfelelő terráriumi környezetet. ha ez így van nem lesz semmi bajotok,neked főleg nem. A hüllők,kétéltűek és az ember között olyan evolúciós szakadék van,hogy egyáltalán nem jellemző,hogy bármilyen közös fertőző betegségük lenne.

Mondjuk a leguán nem tudom most mekkora,de annak brutál nagy hely fog kelleni.(remélem tudod)

2012. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10köbméter? az 2m*2m*2.5m belmagasság? szerintem valamit elszámoltál, az még fürdőszobának is kicsi... pláne ilyen helyigényes állatoknak, rólad nem is beszélve... amúgy sok hüllő hordozhat tünetmentesen szalmonellát...
2012. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy kifejlett zöld leguánnak igen nagy hely kell ám... egy hím, a farkával együtt 2 métert lazán elérheti! Arról nem beszélve, hogy nem lehet állandóan bezárva tartani, még ha nagy helye is van. A legjobb, ha szabadon tud a szobában/lakásban mászkálni és ha akarja magától vissza tud menni a helyére. Szóval ha eléri, akkor lehet beszáll fürdeni a teknősök mellé :) Am egy nőstény jóval kisebb lesz. Azt hiszem olyan 1méter az összhossz és kevésbé agresszívak.
2012. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
enyém nőstény és csak 35cm
2012. szept. 12. 17:17
 7/7 pekkerke válasza:
de jó neked hogy ennyi hüllőd van király bár nekem is ilyen lenne
2013. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!