Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akinek van pitonja, hogyan...

Akinek van pitonja, hogyan gondozod, mennyit "piszkálod" (mennyit szabad? ), nem próbál megfojtani (:D), könnyű megtartani, hogy ne szökjön el, stb?

Figyelt kérdés
Megnézhetném persze google-n, hogy kell tartani ezt az állatot, de főleg személyes tapasztatra vagyok kíváncsi.

2012. jún. 2. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
kb. semmi gond nincs vele
2012. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én kinyitom este a terrárium üvegét és megvárom,míg magától kimászik,akkor "szeretgetem meg" :D erőszakkal ne vedd ki soha. én alkalmanként fél-1 órát játszok vele, tekereg rajtam,lerakom az ágyra,hogy mászkáljon. de előfordul,hogy itthoni pókerparty közben is a nyakamban van és ott tekereg rajtam :D szökés ellen neked kell tenned. ha kiszökik,nagyon nehéz megtalálni!! ezt tapasztaltam :S :D


megfojtani nem próbált soha az enyém, rátekeredik a nyakamra persze,de csak kapaszkodik,ilyenkor a farkánál fogva lassan tekerd le a nyakadról és kész is :D

2012. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!