Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol lehet a legegyszerűbben...

Szoszmosz88 kérdése:

Hol lehet a legegyszerűbben eladni egy fél m3-as terráriumot?

Figyelt kérdés
Vaterát meg egyéb oldalakat próbáltam, de kevés sikerrel. Általában 100Ft/liter áron gyártanak, akkor ennek 50.000Ft az értéke, de ilyen 10.000ft volt a max ajánlat.

2012. jún. 5. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora az alapterülete?
2012. jún. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokkal többért sehol nem fog elmenni. Én 2500-ért adtam el egy 130 literest, ami újonnan bő 10 ezer volt.

Ilyen áraik vannak a használt cuccoknak. Olyannal is találkoztam már, aki a technikával együtt akart eladni a tiédhez hasonló méretűt, és nem tudta eladni, mert túl olcsón akarták elvinni.

Nézz körül az akvarista.hu-n, milyen árban vannak a használtak, ott is meghirdetheted, mégis csak specifikusabb a vásárló közönség.:)

2012. jún. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a szakfórumokat ajánlanám, de sürgősen kiverném a fejemből, hogy egy használt terméket újárban akarjak értékesíteni. Egy ekkora használt cuccért voltaképpen nem is volt rossz ajánlat a 10e, ha mondjuk az autók újárához képesti értékvesztését vesszük alapul. Talán olyan, aki nagyon akar egyet, de nincs pénze sok rá, esetleg adhat érte valahol 15 és 20 között.
2012. jún. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatokat, természetesen én sem gondolnék érte 50.000 Ft-ot, de olyan 20.000 körülszeretnék érte kapni. Az alapterülete 100cmx50cm
2012. jún. 5. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!