Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Narancssárga axolotl, létezik?

Narancssárga axolotl, létezik?

Figyelt kérdés
mintha azt láttam volna a TerraPlázán és hát milyen jó. Szóval létezik ez? Hol lehet hozzájutni, mi a pontos megjelölése?
2012. jún. 6. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen , létezik ha nem is éppeg narancs de sárga van (lehet van a másik is de én eddig csak ilyenről hallottam). Elég ritka morph, tehát nehéz hozzájutni.
2012. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Eddig minden terraplázán láttam ilyet, amin ott voltam. De sehol máshol.
2012. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ú, akkor ott kellett volna vennem, basszus:(

Egyébként az ilyen 8 centis kicsik megvannak a teljesen kifejlettekkel, vagy veszélyben lenne 3 nagy mellett?

2012. jún. 7. 08:22
 4/6 anonim válasza:

Hello!


A pontos megnevezése "Goldalbino Pearl", és ő árulta őket:

[link]

Herenden lakik, ha el tudsz oda jutni, szerintem még megvannak neki. Ha kell, privátba elküldöm az e-mail címét.

2012. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
Ha még érdekel, most lesz Vasárnap (10.-én) Terraplaza megint :D
2013. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Narancssárga alatt te szerintem a golden albínót érted (albínóból 4fajta létezik). Budapesten bármely akvarisztikában tudnak neked rendelni axit.
2013. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!