Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja lehet a teknősömnek?...

Mi baja lehet a teknősömnek? Nem nyitja ki a szemét vízben. Leírok mindent lent

Figyelt kérdés
pár napja észrevettem, hogy a teknősöm nem nyitja ki a szemét a vízben.amikor levegőt vesz és kint van a szeme a vízből akkor kinyitja. szerintetek mi a baja?
2012. jún. 8. 05:31
 1/5 anonim válasza:
lehet a klór bántja a szemét.vegyél anti klórt.nekünk mikor nem nyitotta ki napokig vitamin injekciót kapott dokitól mert elpusztult volna...
2012. jún. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Akváriumos boltban van kék dobozos víz előkészítő folyadék. semlegesíti a klórt és van benne ásványi anyag, szerintem nagyon jó. Ezen felül van szemcsepp A vitaminnal, ami nagyon fontos nekik, ezt is lehet kapni átlag 200 Ft-ért. A víz semlegesítő 1200 Ft és 400 literhez elég. De van nagyobb kiszerelésben is. Nekem is volt hasonló bajom, csak nekem a az A vitamin hiány miatt, majdnem meghalt csak az injekciók segítettek!
2012. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem!! köszönöm!!
2012. jún. 9. 07:19
 4/5 anonim válasza:
rakjál sót a vízbe a mi teknősünk s ezt csinálta és a sótól helyre jött
2012. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg?
2012. jún. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!