Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol lehet ilyen napozót venni...

Hol lehet ilyen napozót venni teknős terráriumba? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

ilyen napozót szeretnék a tekimnek:


[link]



[link]



nem tudtok valami oldalt ahonnan lehet rendelni?


2012. jún. 9. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valami barkács cucc.

Amúgy én se vennék, nem egy nagy kaland megcsinálni.

Levágatod az üveget, beragasztod FBS-sel, ragasztasz rá valami csúszásgátlót (zöld filc, mint a képen)

és kész.

2012. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezeket a terkókat eleve úgy rakják össze, hogy ezt beleragasztják. Nem hiszem, hogy lehetne venni külön, mert azt is csak bele kéne ragasztani, tehát, 2 üveglapot árulnának, az meg van az üvegesnél is.
2012. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utólag szerintem úgy lenne egyszerű maszatolás nélkül beragasztani, hogy azt a vízszintes lapot nem közvetlenül az oldalfalakra ragasztod, mert úgy elég nehéz, és össze is kensz mindent a szilikonnal.

Hanem alá, körbe 3 oldalra ragasztasz egy üvegcsíkot, és erre ragasztod felülről a vízszintes lapot. A ferdét ennek a széléhez, meg a hátsó falhoz.

2012. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na ez nekem magas, mert lány vagyok, de megpróbálom elkészíteni :)
2012. jún. 10. 05:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nemrég csináltunk ilyet. Bekentük az egész lapot szilikonnal,és teleragasztottuk apró kaviccsal.Hozzáragasztottuk a széléhez a mászó részt. Mikor megszáradt(24óra) kiszedtük a tekiket,bekentünk az akvárium oldalát egy csíkban szilikonnal,és beragasztottuk, alulról egy dobozzal megtámasztottuk. Újabb 24óra múlva feltöltöttük újra vízzel. Imádják a tekik,órákig kint napoznak.
2012. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy lány vagyok és nem nagyon értek az ilyenekhez. Olyan szililont milyen boltban lehet kapni és mennyiért ? :-)
2012. jún. 10. 17:30
 7/9 A kérdező kommentje:
szilikont *
2012. jún. 10. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Barkácsboltabn, vagy auchan tesco barkácsosztályán, arra figyelj, hogy átlátszó legyen,és azt hiszem 1500ft körül van. Nekünk ez elég volt a kavics ráragasztásához és a beragasztáshoz is.
2012. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha jobban megnézed akkor látod hogy ezek cd tokkok én is csináltam már
2014. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!