Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik a legkisebb tartható...

Melyik a legkisebb tartható teknős fajta, és van valami nehézség a tartásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Viziteknősök közül én a déli díszes ékszerteknőst ismerem a legkisebbnek, a szárazföldieket nem tudom. Volt ilyen teknősöm, ugyanúgy kell tartani, mint a többi viziteknőst, különösebb komplikáció nincs vele. (mondjuk nem olcsó)
2009. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem közönséges pézsmatekim van,úgy kb. 10cm-esre fog megnőni.Az ára kb. 5000Ft,szinte ugyanúgy kell tartani,mint az ékszereket,csak annyi a különbség,hogy ők idősebb korukban nem válnak vegetáriánussá,és nem esznek annyi zöldséget,gyümölcsöt fiatalabb korukban sem.Fontos,hogy legyen napozási lehetősége,habár nem napozik olyan sokat,és legyen sok búvóhelye valamint valamilyen aljzat az akváriumban,mert ideje nagy részét azzal tölti,hogy túrja a köveket(nálam).
2009. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!