Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A Királypiton jó választás...

A Királypiton jó választás első kígyónak? Hüllöim már voltak, csak kígyom nem (nem azért kell h legyen az is, csak mert szeretem a hüllőket :D )

Figyelt kérdés
Jó választás lehet??
2012. jún. 23. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha utána olvasol a tartásának simán. Sokan gabona vagy király siklót mondanának első kígyónak, de szerintem ha megfelelő körülmények között tartod(hőmérséklet, páratartalom utóbbi főleg vedlés idején fontos) a pitonodat és nem piszkálod feleslegesen, nagy gond nem lehet.
2012. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már több helyen utánaolvastam,hőméröm van hozzá,a terkóis megvan(130x40x50),igy vágom a vedlést h miben tudom segiteni..stb :) Köszi a válszt!!!!!!! :DD
2012. jún. 23. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó választás,mert igazán nincs sok gond vele.Kb 120 centiméterre nő meg,nagyjából 2 hetente elég neki enni adni.Ha a hőmérsékletre és a páratartalomra figyelsz,nagy baj nem lehet.Alapvetően nem agresszív.Jó evők,élő és általában fagyasztott eleséget ugyanúgy elfogadnak.

De jó választás még elsőre egy Braziliai szivárványos boa

is.

[link]

Itt sok dolgot megtudhatsz róluk,és segítőkész embereket is megismerhetsz,akik el tudnak látni jó tanácsokkal.

Sok sikert. :)

2012. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!! :))
2012. szept. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!