Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nyáron lesz lehetőségem...

Nyáron lesz lehetőségem ösztöndíjból Horvátországba menni hüllőket tanulmányozni, és írni egy disszertációt Homoki viperáról és élőhelyéről. Pontosan merre keresnem őket?

Figyelt kérdés

Elég sok mindent tudok az állatról, de hogy pontosan hol van rá a legnagyobb esély hogy rá bukkanjak azt nem tudom.


A wikipedia ezt a térképet dobta ki:

[link]


A legjobb lenne ha tengerpart közelében tudnátok nekem olyan helyet mondani ahol rábukkanhatok, így össze tudnám kötni a kellemeset a hasznossal :)



#rtdzfug
2012. jún. 24. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az érdekes, hogy én 26 éve foglalkozom egy bizonyos állatcsoporttal. Ezalatt nem írtam disszertációt (jó, ez lustaság), csak cikkeket, meg pár könyvben voltam társszerző.


Az a tapasztalatom, hogy az ember előbb információkat szerez egy témában, elvégzi a kutatómunkát és utána publikálja. Ergo, ha az ember nem látott még homoki viperát, ne írjon róla disszertációt, ami úgy gondolom nem is disszertáció, mert a fiatalember éppoly messze van a doktoritól mint én. A különbség valószínűleg annyi, hogy én nem is akarom :D

2012. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő messzebb van, akárhol is tartasz. Te legalább érted, mit csinálsz.
2012. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!