Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem baj ha kiveszem a vízmeleg...

Nem baj ha kiveszem a vízmelegítőt a tekim terráriumából? Nincs olyan meleg, és a nap is csak néha süt. Szerintetek visszarakjam? : )

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 15:08
 1/3 anonim válasza:
Attól függ mekkorák a kicsiknek még kell a 28-30 fok, ha már nagyobbak 26-28 is elég, de a 25 fok alatti hőmérsékletet egyik sem szereti igazán.
2012. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

nem hiszem hogy gond,nekem mikor kicsik voltak kb24fokos vízben voltak,most sem olyan nagyok 8-12cm közöttiek és nincs fűtve már egy ideje a vizük,most jelenleg 22fokos a vizük,persze télen hidegebb de nincs gond.

teljesen jól érzik magukat.

2012. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs sok jelentősége. Gondolom automata hőfokszabályzós.

Szóval ha elég meleg a víz, úgysem kapcsol be. Én a halaknak se szoktam, kivenni, minek rakosgassam?

Nem sok vizet zavar, majd ősszel, ha hidegebb lesz, akkor bekapcsol.

De ilyen esős időben meg ha pl éjszaka véletlenül jobban lehűl, mint kéne, akkor sincs gond, mert akkor magártól bekapcsol, és nem fázik meg a teki.

A víz sose lesz olyan meleg (a párolgás miatt) mint a szoba hőmérséklete, ahol van.

2012. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!