Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Rózsaszín folt van a Sárgafülű...

Rózsaszín folt van a Sárgafülű ékszerteknősöm jobb "vállánál". Ki tudja hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
Egyik nap vettem észre hogy a teknősöm jobb "vállánál" kis halvány rózsaszín folt van. Ma azt vettem észre hogy növekedett a folt és már a ugyanannál a "vállánál" a bőre is rózsaszínes. Nem tudom hogy mit csináljak vele.:(

2012. júl. 17. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy baromi jó kérdés.


Az én teknőseimnek is volt. Akkor látszódott, mikor a szárazföldön voltak(sétálni hosszabb ideig).

Voltam orvosnál- igaz nem e miatt- kapott Ca injekciót, nem mondom, hogy attól múlt el, de azóta nem észleltem ezt.


Szóval kíváncsi vagyok én is.

2012. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Nekem szinte mindig vízben van. Akkor van kiengedve amikor tisztítjuk az akváriumát. Enni ilyen szív mix -et méha adok neki, GAMMARUS rákot és szárított fehér halat szokott kapni.
2012. júl. 17. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb a tavi hal. A többi maradjon kiegészítő táplálék.

+ zöldség, gyümölcs.

Nem lepődnék meg, hogyha ezeket(száraz) elhagynád, akkor elmúlna neki.


Az enyémek többet vannak szárazon, mint vízben.

(Egy ideje több okból is elhagytam a szárított kajákat. Sajnos tavi halat nehezen tudok szerezni, mert én nem horgászom és ilyen ismerősöm sincs. Erre nincs halpiac sem.

Vészhelyzet esetére van itthon szárított hal. )

2012. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kisállat boltban általában lehet venni fagyasztott kishalat

(ált. 100 Ft/csomag és 10 db /csomag van benne) én ezt adom nekik


ha ez Ca hiány miatt van, akkor ezzel azt kiküszöbölhetnéd :)


szárított cuccoktól előbb-utóbb sajnos meghal a teknős...

2012. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem nagyon szeretném :( kössz a választ amúgy már nem rózsaszín hanem nagyon halvány kék az azt jelenti hogy gyógyul?
2012. aug. 23. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!