Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap voltunk a strandon és...

Tegnap voltunk a strandon és mikor hazajöttünk anya észrevette hogy a hátamon jobb oldalt a gerincem mellett van egy piros folt és be van duzzadva. Ma pedig már viszket is. Valószínű hogy megcsípett valami?

Figyelt kérdés
Mivel kezeljem? Mivel nem tudom hogy mi csípett meg mert nem is éreztem így nem tudom mit tegyek. Hideg vizes borogatás plusz ecetes borogatás jó rá? Vagy esetleg paradicsom? Ha allergiás lennék rá akkor már rosszul lettem volna nem mert az hamar jelentkezik az allergiás reakció/roham? Tegnap este 6 fele vettük észre.

2012. júl. 6. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívjátok fel a háziorvosotokat!
2012. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sűrűn járok strandra, sok a hangya is, meg azt figyeltem meg a vízen szálldosnak olyan bogarak, légy félék, amik tolakodóan, erőszakosan ragadnak belénk. Nekem is sok csípésem van, mivel alattomosan támadnak csak akkor észleljük amikor meg volt a csípés, sok gyerek, felnőtt tele van csípéssel. Nekem ma is lett vagy 4 darab, vagy két hete valami mérgezett csípett meg, mert jegelni kellett az használt.
2012. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!