Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sisakos kaméleon nem akar...

Mephisto333 kérdése:

Sisakos kaméleon nem akar enni, fél és agresszív, miért?

Figyelt kérdés
Most nemrég betöltötte a fél éves kort és azóta már alapból nem kajál annyit..De most már még gyászbogár lárvát sem akar kajálni pedig az volt a kedvence! Ha valaki van a szobában akkor elbújik a levelek közé.. Véleményem szerint nagyon fél, bár nem hiszem h bántotta volna valaki.. Most ugyebár én nem tudok vele foglalkozni, mert külföldön vagyok.. Valakinek valami 5let h mit kéne vele csinálni h kajáljon rendesen ??

#kaméleon #sisakos kaméleon #siakos-kaméleon #kamcsi
2012. júl. 21. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem amikor kisebb volt a kaméleon, egyszer nem akart enni. Kiraktam a terráriumát az ablakhoz és teledobáltam apró tücsökkel. Egy ideig menekült előlük és ideges volt hogy a tücskök rajta másznak, de aztán megelégelte és elkezdte elkapkodni őket. A hét végére mind megette.


UV fényt kibocsájtó lámpa kell neki, pl repti glo 5.0

és vitamin por, pl a Sera Reptil Reptimineral C.

De ez gondolom van.

2012. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosan van neki minden.. a napfénytől is fél =S
2012. júl. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!