Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elszökött a bébi, kb 60cm es...

Elszökött a bébi, kb 60cm es királypitonom. Merre lehet? Nagyon féltem.

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ágy, szekrény alatt-mögött

Ágyneműtartóban az ágyneműk közé bújva (lehet, hogy összefogtad és beágyaztad!)

Fürdőszobában a szennyes tartóban

2012. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kimement az ablakon.. (xD) Amúgy aki elsőre válaszolt, ott nézd meg :dd
2012. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Remélem nem a közeledben lakok... miét nem vigyáztál rá jobban??? keresni kellene nem ide írkálni!!!
2012. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha van kanárid, vagy egyéb díszállatod még, nézd meg, a helyükön vannak-e, vagy eltűntek?????
2012. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ŐŐŐ úgyvan hogy van egy nagyszoba és egy kisszoba,a kisszobában van a királypiton.De ott a szoba ajtó mindig bevan csukva mert (van 2 kutya) még van a piton melett egy gabonasikló is,persze más terkóban.És nem szeretném ha a kutyák nézegetnék őket.Tehát mivel éjjel/nappal csukva van az ajtó otkell lennie.De gondolom ősem akar "öngyilkos lenni"/kutyakaja lenni.Az ágy alatt/ban megnéztem,most az ágyneműk közt nézem.Utánna a szekrény mögött.
2012. júl. 29. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább először megnézném, hogy a kutyák meg vannak-e még. Valamint, ha van macskád is, akkor nem-e annak a plédjébe van bebújva. Egyéb apró állatokat is imád, nem válogatós, jó lenne, ha leltároznál.
2012. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok! Ha meg lesz és elszökik, gondolj bele mi lehet! Amúgy ha a házban van sarkokban keresd, sötét helyen - ágy alatt , szekrény mögött, fürdőszobába, ha pedig kiszökött, akkor benne lesz a RTL hírekben! :D
2012. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:D

Ne haragudj, nevetnem kell! :))))

Őbelőle kutyakaja! Hamarabb lesz az fordítva, mint ahogy a kutyád egyáltalán észrevenné, hogy a királypitonod ott van a közelébe!

2012. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
????60cm es királypiton a foxi keverék és a pincsi ellen???ha felnőtt lenne megértem,de még bébi.
2012. júl. 29. 10:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Na megvan,apró darabokra a kelett szedni az ágyat,semmi baja, pedig kicsit szűkös volt a hely:))
2012. júl. 29. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!