Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elszökött a siklóm (korall),...

Elszökött a siklóm (korall), hol keressem?

Figyelt kérdés
Nem találom szegényt, pedig végig néztük az egész lakást. Az a kérdésem, hogy milyen helyeket szeret a lakásban.(Én főleg a fürdőszobára tippelek, mert ott meleg és nedves van, de nem találtuk meg:S) Vmi ötlet?
2010. febr. 22. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyel ki vastag celluxot a foldre ugy,hogy csinalsz egy karikat belole.A kulseje ragadjon.Ezt leteszed a foldre es siklomiklos beleragad.En is igy fogtam meg es semmi baja nem lett.Ha nem ertheto ahogy leirtam irj!
2010. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerinted kb. mennyi ideig bírja kaja és víz nélkül? 4 napja evett utoljára:S
2010. febr. 22. 22:43
 3/15 anonim válasza:
Ágy alatt
2010. febr. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Figyi, a sikló az nemolyan mint a kígyó? Az korall? XD
2010. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha a lakásban, akkor bárhol lehet, ha bérház, és nyitva van a fürdőszoba, tutti, nincs már nálatok, mert a kád alatt van egy kis lik, amin le tud menni.

am ez egy sikló, ha kicsi, hetekig kibírja kaja nélkül, de ha nagy, akár 1 hónapig.

2010. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Válaszolna valaki a 18:02-re?
2010. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
figyi nekem gabonasiklóm van 1x lógott meg szerencsére megtaláltam, de nappal inkább sötétebb helyeken lehet, éjszaka valószínű előjön, kaja nélkül hónapokig kibírja, nálam eleinte nem akart enni mikor vettem októbertől májusig nem akart enni néha kis húst tömtem bele, hogy el ne pusztuljon, utána elkezdett enni és már rendbenvan
2010. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a sötét és meleg helyeken vagy egérlyukakba is beleköltözhetett vagy a pincében vagy a padláson is
2010. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hidd el nem lesz nehéz
2010. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fa vagy szalmában is lehet az előző kettő is én vagyok
2010. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!