Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős "puszi"?

Teknős "puszi"?

Figyelt kérdés
Van 2 sárgafülű és egy pirosfülű ékszerteknősöm. Az egyik (1 éves)gyakran csinálja azt, hogy odamegy a másikhoz és a két mellső lábát a feje mellett lebegtetve próbál a másik fejéhez közeledni. Viszont ez soha nem kerül viszonzásra. Ez valami násztánc dolog? Úgy nézem, ő a fiú, nagyon hosszú mellső karmai vannak, a másik teki, akinél bepróbálkozik, pedig lány lehet (rövid karmok). Nem agresszív viselkedés, de jó lenne tudni, hogy tapasztalt-e már más is ilyet és mit is jelenthet.

2012. aug. 7. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez násztánc. 1 évesen még fiatalok, mondhatni rendszeresen gyakorolnak. Nekem is csinálták, pedig nekem 2 nőstényem van. :)
2012. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem királyteknőseim vannak,szintén egy évesek.Ők is rendszeresen ezt csinálják, udvarolnak egymásnak, igaz náluk már mindkét fél részéről láttam ezt.
2012. aug. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!