Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tekim szeme beragadt, sztem...

Tekim szeme beragadt, sztem á-vitamin hiány, feltétlen kell az injekció neki?

Figyelt kérdés

5éves király teki együtt van egy ékszer tekivel,annak semmi beje de a királynak az egyik szeme beszáradt,félek nehogy megvakuljon,de az orvos azt mondja 2500ft-ez most egy kicsit sok nekem,bár ha más megoldás nincsen elviszem..csak más is kell onnan és akkor a kettő együtt már összegben sok.....esetleg nem lehet csak gyógyszerrel kezelni vagy valamit..mit tehetek,hogy ez ne forduljon máskor elő?

köszi..


2009. júl. 20. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Állateledel boltban lehet kapni vitaminokat, kis csöppentős kiszerelésben. Rakj a kajájára és ha kint van a vízből, akkor cseppents a szemére is. Ez nem olyan drága, mint az injekció, csak tovább tart egy kicsit a kezelés.
2009. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,azt hiszem elviszem,mert megyünk nyaralni és bár jön velünk ő is,de nem tudok úgy rá figyelgetni egy kutya meg egy kisgyerek mellett,így biztosabb,hogy megkapja a dózist..még annyit szeretnék tudni,hogy azt olvasgattam,hogy megfázástól is lehet ez neki ez igaz,mert nincsen vízmelegítőjük,összetört és nem pótoltam még..lehet attól is?
2009. júl. 20. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp dokihoz vidd és ő kezelje,lehet,hogy rágább,de nagyobb esélye van,hoy rendbejön. Nekem is volt ilyen betegsége atekimnek és neki több szuri kelett.
2009. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz cirka 3000ért kapott szurit,meg valami gyógyszert amit a kajájára kell tenni,vettem 130ért szemcseppet az állatkereskedésben-lehat az olcsóbb lett volna,meg 1800ért melegítőt,meg 660ért kaját,szval ennyiért már 2tekit is vehetnék,de nem vagyok szívtelen meg imádom az állatokat csak kicsit húzós volt most ez a 6000ft rá..de valószínű ez egy jelzés,hogy jobban oda kell rá figyljek,csak pici baba mellett meg egy kutyával sokszor ez nagyon nehéz,de megválni sincs szívem tőle:(
2009. júl. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!