Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görög teknős tartók, mi baj...

Görög teknős tartók, mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Alig 5 perce vettem észre hogy az egyik fiu teknősöm éppen kakil , de mikor ezt kiürítette akkor teljesen kijott ilyen henger szerű lilás valami ami kb. 5cm-es volt. Borzalmasan meg vagyok ijjedve. Kérlek segítsetek!
2012. aug. 13. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
bár még nem hallottam róla hogy teknősöknél előfordul e ilyesmi? de most leírtad az aranyér tünetét...
2012. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Baromira nem vagy vicces .... -_-'
2012. aug. 14. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de egyáltalán nem viccnek szántam... nekem van aranyerem és lila is és ki is jön kakilás közben, ha szerinted ez vicces akkor hasonló jókat kívánok neked is :)
2012. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Melmel ***** válasza:
gondolom hím tekid van, mert ez ugyanis nagy valószínűséggel a pénisze. én is megilyedtem amikor az enyém először kiengedte, azt hittem kifolyik a bele.ez természetes náluk, néha kiengedik, majd visszahúzzák
2012. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neeeemmm az n tekimmel is ez volt

az a fütyije

elösször iszonyúan megijedtem de aztan rajottem hogy az fütyije

2013. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!