Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez milyen kígyó? Épp a teraszo...

Ez milyen kígyó? Épp a teraszon ül, szóval légyszíves gyorsan, még mielőtt elmenne valamerre!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. aug. 21. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hali. Szerintem ez egy közönséges vizisikló. Nem látszik tisztán a feje, ezért lehet erdei sikló is, de a vizisikló az esélyesebb. Üdv. Józsi
2012. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 icerocket válasza:
szerintem is vizisikló
2012. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már vége!
2012. aug. 21. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:
egy jotanács: nézd meg mindig a kígyó feét ha teheted.. ha van a két oldalán egy-egy félhold alaku csík akkor az vízisikló
2012. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Voldemort33 válasza:
Szerintem ez haragos sikló.
2012. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Voldemort33 válasza:

A mintája sötétebb a vízisiklóénál a feje túl hosszú és hengeres míg a vízisiklónak kissé háromszög alakú.

Vízisikló: [link]

Haragos sikló: [link]

2012. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Voldemort, ha ez haragos sikló lett volna, akkor én megenném a kalapom. De nem az volt, csak egy vízisikló, a második képen eléggé kivehető a félhold alakú folt a fején.

Mellesleg nem tudom, hol készültek ezek a képek, de igen szerencsés lenne az a terasz, amit egy haragos sikló meglátogat (a Kárpát-medencében szerintem ilyet nem lehet találni).

2012. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!