Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan akadályozhatom meg,...

Hogyan akadályozhatom meg, hogy összepiszkítsa a terráriumát?

Figyelt kérdés
Van egy patkánysiklóm és mindig mindent összeszarik. Mindig a hátterezésre vagy a terrárium falára fröcsögtet és nagyon nehéz lekaparni. Hogyan tudnám rávenni arra, hogy csak a vizestálkájába ürítsen? Gondoltam arra is, hogy veszek egy olyan nagy tálat, ami befedi az egész terrárium alját, de attól még a falak nincsenek biztonságban. Tudtok valami ötletet?

2012. aug. 4. 15:51
 1/2 anonim válasza:
100%

lehet hogy hülyeség de tegyél a falra valami átlátszó fóliát :D amit Bódban is lehet kapni folpac vagy mi a faszom :D az a víz miatt jobban rá is tapad a szélére és ha odafosik akkor lehúzod a fóliát kuka és újat raksz rá cska ha szépnek akarod akkor jól simítsd oda hogy ne legyen buborékos :D

és minden fasza

2012. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fecoo84 válasza:
Nekem gabonasiklóm van, és a terráriumában nincs vizestálka. Egy külön edényben szoktam etetni-itatni. Ez egy kb. 30*60-as alapterületű, szellőzőrácsos tetejű üvegtartály (akváriumüveg + saját készítésű tető). Néhány naponta átrakom ebbe, ott kap inni, ha itt az ideje, akkor enni is. Ilyenkor szokott piszkítani is. Ebben az edényben nincs berendezés, csak konyhai papírtörlőt terítek az aljára, meg a vizesedényt rakom be neki. Ha ivott és elvégezte a dolgát (átlag félóra-óra alatt megvan), akkor visszarakom a lakóterráriumba, így az tiszta marad, ezt meg könnyű kitakarítani.
2012. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!