Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eladtam a kígyót nem eszik,...

Eladtam a kígyót nem eszik, miért?

Figyelt kérdés
Eladtam egyik ismerősömnek a floridai vízisiklót, eddig szépen evett meg vedlett, nála nem eszik, mi a baj? minden van neki.

#Nerodia #fasciata
2012. aug. 24. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Honvágya van biztos, hiányzol neki.
2012. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá egy darabig mindig etetni.Szerintem is hiányzik neki a gazdi.:(
2012. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most ez komoly? az úgymond szülők itthon vannak, 32kicsi lett abból eladtam az összeset, sehonnan se kaptam ilyen visszajelzést, ezt egyik barátomnak adtam el, elmagyaráztam neki mindent és mondta hogy nem akar enni.(kb 6hónaposak)
2012. aug. 24. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy a mamiék is meg a tesók is hiányozhatnak neki.
2012. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a környezetváltozás zavart be neki. A kígyót, ha új helyre költözteted érdemes egy hétig nyugton hagyni, hogy had szokja meg a változást. Aztán meg lehet próbálkozni az etetéssel. De az is lehet, hogy túl hideg esetleg túl meleg neki az új hely. Bár a siklók eléggé toleránsak ezen a téren. Esetleg vedleni fog.
2012. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vedlett. most már eszik.
2012. aug. 26. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!