Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyót szeretnék tartani....

Kígyót szeretnék tartani. Hogy vehetném rá édesanyámat hogy megengedje, mert ő nem szereti őket?

Figyelt kérdés
Egy kaliforniai királysiklóról lenne szó. még picike max 50cm-es.
2012. máj. 19. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele,hogy nem ártalmas,fizeted,gondját viseled és ki sem megy az a sikló a szobádból...
2012. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Költözz el. A saját lakásodban azt tarthatsz amit akarsz.
2012. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok,ha egyszer nem szereti őket,akkor a fejedre is állhatsz nem fogja megengedni,akármilyen "kicsi",félni fog tőle.Ha elköltözöl,akkor a saját lakásodban,a saját pénzedből azt tartasz,amit akarsz.
2012. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kell fejre álnom ugyanis nemrég megbeszéltem vele, hogy megnézi aztán még eldönti hogy mi legyen. Viszont most a család többi tagja kezdett el parázni. Nevelőapám azt modja hogy nem és még csak meg sem magyarázza hogy miért csak morog. A hugom meg azétr mert halja hogy a nevelőapám morog. De NEM adom fel!
2012. máj. 19. 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Élő egérrel kell etetni és az ott fog sikítani. Biztos hogy kell?
2012. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen! Tudom hogy élő egérrel kell etetni. Mindenben utána néztem. Hogy mennyi naponta kell etetni, milyen környezetben érzi jól magát, mekkora terrárium kell neki...stb,stb. Egyszóval mindent tudok, már csak az "engedély" kell és akkor mindent szépen megcsinálok neki.
2012. máj. 19. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Marha jó fej vagy. Ha tényleg szeretnéd az állatokat, nem tartanál egyet bezárva, és etetnéd élő egerekkel.
2012. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tartottál már valaha állatot?
2012. máj. 19. 23:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Amugymeg minden ragadozó(a dögevők kivételével) friss húst eszik, vagyis levadássza az élő állatot.
2012. máj. 19. 23:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van.Valóban nem lehet kellemes bezárva leélni az egész életedet.Gondolj bele hogyha neked a fürdő szobában kellene élned és minden egyes nap rántott hús lenne az ebéd életed végéig.Nem lenne túl jó ugye?A kaliforniai királysikló élőhelyén gyakran fogyaszt kígyókat, rágcsálókat, gyíkokat, halakat.Tehát a terráriumban is biztosítanod kell ezeket az élelmeket számára, ahhoz hogy valóban jól és úgy tartsd ahogyan a természetben is élne.

És azt javaslom,hogy ne kígyónak jelentsd be mint itt is.A sikló és a kígyó nem ugyan az.A kígyó kifejezés sokkal "rémisztőbb" képes a pánik keltésére, pedig ez a jószág valóban szép állat.Én nem igazán kedvelem az ilyen csúszó-mászókat,de ez a sikló mégis elnyerte a tetszésemet.Ha anyukád megnézi,szerintem neki is tetszeni fog.

2012. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!