Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt lenne a legideál...

Siklóimádó kérdése:

Milyen hüllőt lenne a legideállisabb? aminek nem nagyon kell szabályozni a hőmérséklete

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 13:16
 1/10 anonim válasza:
nekem szakállas agámám van és neki például nemnagyon kell a hőmérsékletét szabályozni
2012. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. szept. 2. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Királypiton, esetleg gabonasikló. Mindkettő eléggé könnyen tartható, nem túl igényes jószág. [link]

Itt olvashatsz még róluk, vagy találhatsz magadnak megfelelő állatkát. :)

2012. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) de akirálypiton és a gabonasikló nem mérges ? :D
2012. szept. 2. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.Egyik sem mérges. :)És nagyon nyugodt állatok.
2012. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz szabályzás alatt? Azt hogy, nem kell neki, avagy nem érzékeny a hőingadozásra? :)
2012. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát h nem kell neki :)
2012. szept. 6. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor a vitorlásgekkót én is ajánlom, ellenben a szakállas agámát nem, hiszen neki bőven kell 30+ fok, állandó jelleggel. (Persze éjszaka nem.)


Az Új-kaledóniai Vitorlásgekkó ebből a szempontból megfelelő, de az alapvető környezetet neki is biztosítani kell. :)

2012. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aminek nem kell annyira szabályozni a hőmérsékletet, szerintem a rövidfarkú törpekaméleon, mert az elvileg szobahőmérsékleten megvan, azaz olyan 24-26 fokon.

2-4db-ot egy pici 50 literes akváriumba is be lehet tenni, csak kell sok faág neki és egy repti glo 5.0 izzó, ami a napsütést utánozza. Időkapcsoló, h ne kelljen neked kapcsolgatni, egy tál víz, naponta spriccelni vizet az üvegre, és kis 1 centis tücsköket kajálnak. Vitaminpor, de az szerintem bármelyik hüllőnek kell. De én azt hiszem ezek a 20 fokot is bírják, esti órákban. Nappal meg a kis lámpa fűt.

2012. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!