Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ránézésre hím vagy nőstény a...

Ránézésre hím vagy nőstény a teknősöm?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2012. szept. 8. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, de nekem a kereskedésekben mindig azt mondták, a hasát kell nézni... (Persze nem tudom, hogy értettek-e hozzá vagy ez is csak úgy elterjedt és alapja nincs. Sajnos már nem emlékszem, de azt kellett nézni, hogy homorú vagy domború a hasa, de nem tudom melyik melyik. De hátha lesz itt valaki hozzáértő, aki tud erről valamit.)
2012. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az elmondásod szerint hím a teknős és yoda lett a neve
2012. szept. 8. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora teknősről lehetetlen megállapítani, az ivarérettséget eléri 7-8 év múlva, tedd fel akkor ezt a kérdést.
2012. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj pár évet még (2-3) és utána már jó eséllyel lehet tippelni. Addig max DNS alapú ivarmeghatározással lehetne kideríteni a nemét.
2012. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Csajszi
2012. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én azért válaszoszltam ezt mert már ráznézésre is látszik rajta,hogy nőstény
2013. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ádám611 válasza:
Hát ha lapos a hasa akkor lány, ha pedig domború, akkor hím. Ez azért van mert szaporodásnál rámászik a fiú a nőstény hátára, és csinálja a dolgát. Ha nam lenne homorú, akkor nem tudna rámászni!!!
2015. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!