Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Aquaterrárium készül, tudnátok...

Aquaterrárium készül, tudnátok segíteni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Egy 90 centi magas 40 centi mély és 100 centi hosszú volt akváriumot alakítok át aquaterráriummá háttérrel (hungarocell+mész...) növényekkel, medencével. Azt szeretném kérdezni, hogy ebben milyen állatot tudnék tartani? minden lehetőséget számba veszek, amit csak tudtok! :) Előre is köszönöm! :)

2012. okt. 10. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy madagaszkári nappaligekkó párnak jó lenne, víz nélkül.


De mért mész? Én úgy tudom csemperagasztóval szokták bevonni a hungarocellt.

2012. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekik is lehet betenni páfrányt, mert magas páratartalom kell úgyis és a páfrány is azt szereti. Vagy szobai futókát.
2012. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Több helyen is olvastam, hogy a fehér mész megteszi a hatását, ki ez ki az. A lényeg hogy ne legen ártalmas a kis kedvencünkre :) nem tudom, lehet hogy teknős párti leszek ezen a téren, mert eddig akváriumom volt csak (több is) és még ragaszkodom a vízhez, meg az egy alap mozgást is ad az egésznek :) nem tudom esetleg valaki tudna árakat írni teknősökről? Győri vagyok :)
2012. okt. 11. 00:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Aha, azt nem tudom, mert tekit nem tartottam, csak egy beteg pézsmatekit passzoltak le hozzám egyszer de az inkább a víz alatt kapálódzott mindig. És csak a fejét dugta ki levegőért, de konkrétan a szárazra nem annyira mászott ki. Ezen kívül nagyobb békák, unka, tejbéka, vagy tűzhasú gőték jutottak még eszembe.


Én szeretem a kúszógébet is csak az brakkvizi, amellé max csak a mangrove fa jó ha tudsz szerezni élőt, de olyat még nem láttam sehol. Kúszógéb meg olyan 1500 Ft.

2012. okt. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy a jávai lövőhal, ha nyitott, mert annak úgy se szabad sok vizet rakni bele, csak az kifelé köpköd ha meglát egy bogarat.
2012. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nézd meg a kúszógébet:

[link]

2012. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Körbenéztem és Győr környékén nem lehet beszerezni... :/ de ha kúszó gép lenne a terráriumban, nem használnám ki vele a helyet sajnos... :(
2012. okt. 11. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!